Zakończenie zapisów na tom III Biblioteki Historii Kapitału

.

Komunikat Stowarzyszenia Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych. Rozpoczęto zapisy na tom III Biblioteki Historii Kapitału. Tym razem będzie to Macieja Kurka "Katalog listów zastawnych z ziem polskich". Autora szerzej przedstawiać nie muszę, gdyż znacie Państwo jego dzieła, jak np. tom I Biblioteki, tj. "Katalog obligacji komunalnych", czy wcześniejszy Katalog Papierów Krótkoterminowych. Natomiast z samym Katalogiem listów zastawnych miałem okazję zapoznać się (trwa obecnie jego skład) i nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jak powiem, że jest rewelacyjny. Tradycyjnie już w naszej serii wydamy go w twardych okładkach, na znakomitym papierze z ogromną ilością ilustracji listów zastawnych, w tym w większości takich, których nie mieliśmy okazji oglądać. Łącznie katalog liczyć będzie około 560 stron.

Identycznie jak w przypadku poprzednich wydawnictw Stowarzyszenie Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych zapraszam Państwa do zapisów na "Katalog listów zastawnych z ziem polskich" (jak w załączeniu) na zasadzie subskrypcji. Mimo szalejącej inflacji i mimo, że objętość książki jest znacznie większa niż w poprzednio sprzedawanym wydawnictwie udało nam się zachować niemal identyczną cenę (a zatem w rzeczywistości w proporcji do objętości będzie taniej), tj. w ramach zapisów cena wynosić będzie 290 zł dla członków SKHPW, którzy opłacili wszystkie składki (czyli składki za okres do 2021 roku) i są członkami SKHPW od co najmniej roku, a dla pozostałych osób cena 300 zł. Przypominam, że powyższe ceny są zawsze najniższymi za które oferujemy książki. Tradycyjnie już zapewniam, że w przypadku, gdy zostaną nam jakieś książki do rozdysponowania ich cena będzie zdecydowanie wyższa (przy okazji uprzejmie wyjaśniam, że nakład tomu I jest na wyczerpaniu, a tomu II cz. 1 całkowicie wyczerpany).
 
Podane powyżej ceny nie obejmują kosztów wysyłki, gdyż niezmiennie zachęcam do odbioru osobistego książki. Gdyby jednak ktoś zdecydowanie preferowała wysyłkę pocztową, to do podanej ceny należy doliczyć kwotę 35 zł tytułem kosztów wysyłki i opakowania.
 
Zatem zaczynamy zapisy na książkę. Uprzejmie proszę, aby osoby zainteresowane zakupem w subskrypcji:
 
1) wpłaciły kwotę wynikającą z liczby zamawianych książek plus ewentualnych kosztów wysyłki
 
2) wysłały maila z deklaracją zakupu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wskazując dane kontaktowe, ilość zamawianych książek i ewentualnie adres do wysyłki.
 
Wpłaty na książkę proszę dokonywać na konto Stowarzyszenia Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych o numerze:
 
56 1910 1048 2804 0219 3544 0001
 
Za skutecznie złożony zapis będziemy przyjmować tylko ten, który został opłacony do dnia zakończenia przyjmowania zapisów, czyli do 19 grudnia 2023 roku włącznie.
 
Jeszcze raz serdecznie zachęcam i czekam na Państwa deklaracje.
 
Pozdrawiam
Leszek Koziorowski